About us

Vaše priania a želania píšte do "Knihy Prianí a želaní" vo formáte:::::

INTERPRÉT - NÁZOV PIESNE        T-Pain (feat. Timbaland) - Say

Vyhľadať:

Choď na stránku:

 

 

KONTAKT:
e-mail: bifo.pages@szm.sk
WWW adresa: 
http://www.bifo.pages.szm.com,
http://www.mp3download.czin.eu
WAP adresa: Už čoskoro
Existencia: Máj 2005 - August 2010 (4 roky existencie webu)
ICQ:
Už čoskoro
Admnistrátor: bifo.pages (mischo)
Web Designér:
bifo.pages (mischo)
Verzia: 28.23 (Build 7800) Feature Pack 1
Kniha prianí a želaní: Tu môžete zanechať odkazy VSTÚPTE
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
!!! Všetky linky nachádzajúce sa na tejto stránke odkazujú na iný server! bifo.pages.szm.sk sa zbavuje zodpovednosti za spôsobené škody užívateľmi vznikajúce pri porušovaní autorských práv. Používanie nelegálneho softwaru je trestné a je v rozpore so zákonmi SR. Žiadne zo súborov, na ktoré z tejto stránky linkujeme, nie sú umiestnené na tomto serveri. Správcovia tohto servera bifo.pages.szm.sk nenesú zodpovednosť za príspevky odoslané užívateľmi, prípadne za ich ďalšie akcie. Všetko konáte na vlastnú zodpovednosť. Sťahujte len súbory na ktoré vlastníte legálne oprávnenie. !!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Autorské právo je:

  • v objektívnom zmysle súhrn právnych noriem upravujúcich vzťahy vznikajúce v súvislosti s vytvorením literárneho, vedeckého a/alebo umeleckého diela
  • v subjektívnom zmysle súhrn oprávnení, ktoré autorovi (ako pôvodnému subjektu autorského práva) alebo jeho oprávnenému nástupcovi (ako odvodenému subjektu autorského práva) vyplývajú z noriem objektívneho práva

Základným prameňom autorského práva je tzv. Autorský zákon a viacero medzinárodných zmlúv (napr. Bernský dohovor o ochrane literárnych a umeleckých diel). Predmetom ochrany autorského práva je dielo.

Autorské právo zabezpečuje autorom výhradné práva na využívanie ich vlastných diel alebo na poskytnutie oprávnenia na ich používanie iným osobám, a tým získanie finančného ohodnotenia. Navyše práva súvisiace s autorským právom zabezpečujú ochranu aj pre výkonných umelcov (napríklad hudobníkov a hercov), producentov a vysielateľov.

Autorské právo trvá v štátoch EÚ najmenej 70 rokov po autorovej smrti, avšak v niektorých krajinách v rámci angloamerického právneho systému bolo trvanie týchto práv predĺžené až na 90 rokov od autorovej smrti. Keď uplynie doba ochrany autorského práva, dielo sa stáva voľným dielom a na jeho použitie nie je už potrebný žiaden súhlas. S ohľadom na osobnostné práva autora však autorstvo k dielu bude navždy patriť tej fyzickej osobe, ktorá dielo vytvorila.

Najväčšou obavou vlastníkov autorských práv je porušenie ich práv formou pirátstva a falšovania. Aj súčasné polemiky týkajúce sa napríklad sietí peer-to-peer a zdieľania súborov sú v podstate o porušovaní autorského práva a pirátstve, keďže v mnohých prípadoch vlastníci autorských práv nedostávajú kompenzáciu za šírenie svojich diel.

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Táto stránka je legálna a neporušujú sa žiadne autorské práva. Všetky práva vyhradené. Toto dielo ani jeho časť nemožno reprodukovať a kopírovať bez súhlasu administrátora webu.
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Choď na stránku:

V tejto sekcii sa celkom nachádza 0 hudobných súborov.